Müügijuhtimise koolitus

rahamasin

Kuidas ehitada B2B müügiorganisatsioonist rahamasin.

Ettevõtete omanikud on väljakutse ees, kuidas  panna kogu oma kliendisuhtlus toimimima viisil, et kõik tänased ja homsed kliendid saaksid mõlemapoolse kasumliku tulemuseni viiva müügiprotsessi osaliseks. Müügi rahamasin töötab vaid siis, kui sajad pisidetailid on olemas ning need on õiges järjekorras kokku ja tööle pandud.

Praktika on tõestanud, et viljakas koostöö ja kasumlik müük sünnivad vaid kliendiga regulaarselt suheldes, vastastikku ootusi tutvustades ja teineteise seisukohti austades. Nii sünnib usaldus, mis edendab mõlema poole äri.

 

 Kellele on müügijuhtimise koolitus mõeldud?

Kursus on mõeldud müügiorganisatsioonide juhtidele, kes näevad tulevikus personaalse müügi järjest kasvavat rolli. Oodatud on ettevõtete omanikud kui firma pikaajalise tegevuse suunanäitajad, ja ettevõtete müügidirektorid, kelle igapäevatööks on juhtida oma müügimeeskonda või edasimüüjate võrku.  Suurima kasu kursusest saate siis, kui strateegilise ja taktikalise müügi võtmeisikud osalevad koos ühel kursusel.

 

Müügijuhtimise koolituse eesmärk ja oodatav tulemus

Kooltiuse eesmärgiks on tutvustada osalejatele B2B müügiorganisatsiooni loomiseks, töös hoidmiseks ja arendamiseks võimalikke meetodeid ja praktilisi töövahendeid.

Kursuse tulemusena:

– omandab osaleja adekvaatse pildi oma ettevõtte müügi hetkeolukorrast

– saab luua tegevusplaani müügijuhtimissüsteemi väljatöötamiseks

– teenib kursusesse investeeritud raha tagasi*

 

 Müügijuhtimise koolitusel käsitletavad põhiteemad

 

1. STRATEEGIAPÄEV 2. TAKTIKAPÄEV
Kuidas püstitada eesmärke ja milline on hea tulemus. Juhtkonna roll müügitulemuse kujunemiselTingimuste loomine müügitulemuste parandamiseksÄrimudel ja strateegiline müügiprotsessKliendisuhtluse tugistruktuuridMüügipersonali valikukriteeriumid, hindamine ja arendamine Müügiorganisatsiooni hetkeseis ja võtmenäitajad. Müügitegevuste planeerimine ja jälgimineMüügipersonali töövahendid ja nende kasutamineMüügiorganisatsiooni teadmiste-oskuste arendamineEnesearendamine

 

Müügikoolituse  läbiviimine

Enne kursust intervjueerib koolitaja (Tanel Tammemäe) iga osalejat. Kursus sisaldab loenguid, arutelusid, individuaalseid analüüse ja rühmaharjutusi. Pärast müügikoolituse läbimist saab iga osaleja (või tema otsene juht) tagasisidet.

Igas kursusel osalenud firmas toimub kokkuleppel ettevõttesisene järelkonsultatsioon.

Et kõik osalejad maksimaalselt kaasa mõtleksid ja töötaksid, siis on osalejate arv kursusel piiratud.

Kui Sa tahad teada, kas see koolitus võiks Sulle sobida, siis saada kiri tanel[at]pahkel.ee või helista talle

telefonil 54 550 500!

NB! Tanel viib läbi müügikoolitusi ka vene keeles.

 

*Kursuse tasuvusaeg

2 kuni 30 tööpäeva, sõltuvalt osaleja õppimistahtest, arenemisvõimest ja positsioonist organisatsioonis.

 

Pähkel OÜ      |      e-kiri: pahkel[at]pahkel.ee      |      tel +372 50 76 729      |      Privaatsusinfo

Privaat Disain