Koolitused

 

turunduskoolitus, müügikoolitus

 

TURUNDUSKOOLITUS JA MÜÜGIKOOLITUS

 

1. Turundustreening

Turundustreening (2 päeva) annab praktilised oskused väikeettevõtte jaoks oluliste turundustegevuste läbi viimiseks. Kui Sinu ettevõttes ei ole tööl turundusspetsialisti ning kogu klientide leidmise ja hoidmise töö tuleb Sul endal ära teha, siis on Turundustreening just Sinu jaoks. See on turunduskoolitus, mis keskendub vähem teooriale ja rohkem igapäevaste praktiliste turundusoskuste õpetamisele. Just sellistele, mida sajakonna Eesti väikeettevõttega töötades oleme näinud kõige rohkem vajatavat.

 

Turundustreeningu põhimõtteks on siduda teooria praktikaga. Anname Sulle kiire ülevaate turunduse olemusest  ning turundusplaani tegemisest. Pikemalt peatume sellel, kuidas ära tunda, kes on Su kliendid ning kuidas neid leida ja hoida. Millised peaksid olema Su turundussõnumid ning kuidas konkurentidest eristuda? Kuidas konkreetselt planeerida turunduskampaaniat?

Seejärel asume praktiliste turundusoskuste juurde. Võtame ükshaaval läbi suure osa turundustegevustest, mida väikeettevõttes töötamisel vajad, nagu näiteks:

  • kuidas teha lihtsat kliendi- ja või turu-uuringut ja millised tehnilised võimalused selleks olemas on;
  • missugune on müüv koduleht, kas Sinu leht on seda, miks on vaja koduleht otsimootorite jaoks optimeerida ja kuidas kirjutada kodulehe tekste;
  • milliseid elementaarseid teadmisi peaksid omama Google AdWordsi, Analyticsi ja Facebooki jm kohta;
  • kuidas teha turundust ajakirjanduse ja blogide kaudu;
  • kuidas kirjutada mõjuvat otsepostituskirja, klientide uudiskirja ja kuidas kasutada erinevaid tehnilisi abivahendeid ;
  • kuidas korraldada kliendiüritust;
  • kuidas hoolitseda oma brändi eest (alates visuaalsest identiteedist kuni reklaamise tellimiseks lähteülesande kirjutamiseni).

Kokku moodustab praktiliste tööde harjutamine ligi poole kogu kursuse mahust.

Turundustreeningu lõpus saab iga osaleja personaalse tagasiside,  ülevaat oma ettevõtte turunduse hetkeoluorrast ja soovitused kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks.

 

2. Müügikoolitus

Kui lisas turunduse planeerimisele ja igapäevasele turunduskampaaniate läbiviimisele vastutad ka müügi eest, soovitame Sul juurde võtta müügi planeerimise koolituse.  Kui lisas müügi juhtimise ja müügi planeerimisele vajad ka igapäevaseid konkreetseid müügioskusi, siis on võimalik müügijuhtimiskoolitusele lisada ka müügivõtete moodul.

Pähkel OÜ      |      e-kiri: pahkel[at]pahkel.ee      |      tel +372 50 76 729      |      Privaatsusinfo

Privaat Disain