Meist

Pähkel OÜ

Sambla 4a, 11618 Tallinn, Eesti
Tel: Kristel Tammemäe  5076729
E-post: kristel [at] pahkel.ee
Registrikood: 11916742   KMKR nr. EE101358567

 

Turundusteenus ja müügikonsultatsioon kõik ühest kohast! Aitame sind, kui:

• vajad abi müügi suurendamisel, uute klientide leidmisel, olemasolevate hoidmisel ning firma tuntuse tõstmisel;

• Sinu ettevõttel on vaja turundus- või müügijuhti nii lühemaks kui pikemaks ajaks;

• vajad müügikoolitust – tahad omandada praktilisi turundus- või müügioskuseid.

 

Pähkel oli Eestis üks esimene ettevõtte, kes hakkas pakkuma turundusteenust. Aasta oli siis 2010. Meie kõige esimene klient on endiselt meiega. 

 

Kristel Tammemäe – turundusteenus ja turunduskoolitused

Esimest korda puutusin turundusega kokku 1993. aastal Äripäeva Kirjastuses, kus vastutasin muuhulgas ka Eesti esimese ajalehtede tellimuste registri loomise eest. Tegelesin ka ajalehtede turunduse poolega – tellimiskampaaniate  ja üksikmüügi korraldamisega. 1997. aastal liitusin maailma suurima äritarkvarafirma Oracle’i Baltimaade esindusega, kus vastutasin Eesti, Läti ja Leedu turunduse eest. 2005. aastal alustasin Kia brändi ülestöötamist Baltimaades.

Seega on turundamine olnud minu tööks varsti peaaegu 30 aastat. Selle aja jooksul olen lisaks tavapärasele turundusjuhi tööle kokku puutunud ka koolitamise, avalikkussuhete, müügitöö-, ürituste – ja klienditeeninduse korraldamisega. 2010. aastal sündis Pähkel OÜ ning asusin väikeettevõtetele turundusjuhi teenust pakkuma.  Alates 2021. aastast olen EKKA täienduskoolituste õppe kvaliteedi hindamisekspert.

 

 

Tanel Tammemäe – müügikonsultatsioonid ja müügikoolitused

Tanel on tegelenud müügitööga alates 1992. aastast, kui algas tema müügijuhi karjäär Äripäeva Kirjastuses. Kui Tanel 1998. aastal Äripäevast lahkus, oli ta rajanud ligi 50 töötajaga telefonimüügi osakonna. Peale enda müügiettevõtte rajamist ning töötamist müügijuhina nii Müügimeistrites kui Intrum Justititias, veetis Tanel peaaegu aasta Eesti Ekspressi Grupi Interim managerina Leedus, aidates luua grupile kuuluva 17 väljaande tellimuste müügi osakonda. 2006. aastal liitus Tanel rahvusvahelise juhtiva (ja ka Eestis turuliidrite hulka kuuluva) juhtimiskonsultatsioonide ja -koolitustega tegeleva Mercuri Internationali meeskonnaga, kus ta töötas kuni 2010. aasta lõpuni. Mercuri Internationalis jõudis Tanel koolitada ligi 400 müügiesindajat, müügiorganisatsiooni juhti ja projektijuhti.  Lisaks on ta osalenud mitmetes arendusprojektides ning juhtinud organisatsioonisiseseid konsultatsiooniprojekte. Tanel töötab ja viib läbi müügikoolitusi ka vene keeles. Tanel on külalisõppejõud Tallinna Majanduskoolis.

 

Lisaks on Pähklil pikk nimekiri usaldusväärsetest ja professionaalsetest koostööpartneritest, kelle teadmisi ja oskusi me kasutame – kogemustega turundusspetsialistid, kujundajad, veebidisainerid, reklaamispetsialistid, müügikoolitajad jpt.

 

Millistest valdkondadest Pähkli kliendid on?

Äriteenused, meditsiinitehnika, hulgikaubandus, jaekaubandus (sh e-poed), toitlustamine, ehitus, töötlev tööstus, toidukaubad, vaba aeg & meelelahutus, käsitöö, MTÜd, täiendkoolitus, kinnisvara jpt.

Oma esimese turundusteenuse kliendi leidis Pähkel 2010. aasta varakevadel ja see  klient on meiega siiani. Kokku on meil aja jooksul olnud üle sajakonna kliendi. Oleme aidanud Eestis kanda kinnitada ettevõttel, kes oma tehase soovis teisest riigist Eestisse tuua. Oleme aidanud turule tulla uutel toodetel ja teenustel. Oleme töötanud suuremate ja väiksemate firmadega, keda kõiki iseloomustavad üsna sarnased turundus- ja müügiprobleemid. Meie asi on olnud leida nendele probleemidele just selle firma jaoks sobiv lahendus.

 

Tihti on küsitud, et kuidas Pähkel nii toreda nime sai?

(.pähkel <9: .pähkli, .pähklit>)

Pähkel on tihti kasutusel sünonüümina kui tahetakse viidata millelegi keerulisele, problemaatilisele, peadmurdvale. Meie tulemegi appi siis, kui tunned, et ei saa või ei  taha ise turunduse ja müügi juhtimisega pead vaevata. No kui tegemist on ühe paraja pähkliga!

Pähkel – võttis alles aega, enne kui selle nimeni jõudsime . Turundajana oleks väga kena ju öelda, et leidsime nime sihikindla ja teadliku töö tulemusena, arvestades sihtgruppi, brändi, kuvandit ja mida kõike veel. Aga ka natuke õnne kulub ka turunduses ära – see oli lihtsalt üks juhuslik hea leid, mõnusa ajurünnaku käigus koos ühe Pähkli asutajaga…


SOOVID TASUTA TURUNDUSKONSULTATSIOONI? MÜÜGIKONSULTATSIOONI?

Kui vajad turundus- või müügialast tuge, kuid Sa pole kindel, mida on võimalik teha, siis

  • võta alustuseks 2 tundi TASUTA konsultatsiooni

  • ilma igasuguse ostukohustuseta!

 

Saada meile kohe kiri oma sooviga kristel[at]pahkel.ee või helista 5076729.

 

 

Pähkel OÜ      |      e-kiri: pahkel[at]pahkel.ee      |      tel +372 50 76 729      |      Privaatsusinfo

Privaat Disain